|
|
|
|
 |
Kirtapp
2012-06-12 14:09:03
|
535
|
Igen? saját film róluk? valahol megnézhető?
az utolsó képem is terepi kép, de egy halott légyről, asszem egy barátom ütötte le szegényt :D |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2012-06-12 13:44:54
|
533
|
Jaj - jaj! Nehogy félreétés essék! :))
2006-ban ők (is) hozták a sikert, a természetfilm fesztiválon. :) |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2012-06-12 13:40:43
|
532
|
Ez a légy egy platystoma faj (laposfejű legyek), szintén a kertből. Nekem különösen kedves! :)
11 felvételből összerakva, CZM-ben.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|