|
|
|
|
 |
Seth2
2012-06-10 15:03:27
|
527
|
Szép képeket hoztál megint. :)
Utólag, ahogy számolgatom, mindennel együtt kb. öt órahossza, mire elkészül egy kép. |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2012-06-10 14:11:57
|
525
|
Az (is) a jó benne, hogy teljes kreativitást kíván, nem az a "ön nyomja meg a gombot, a többit bízza ránk" tipusú technika. :) |
|
Előzmény:
 |
Seth2
2012-06-09 15:04:43
|
523
|
Az általam használt technikával ez a bogár nagyon nehéz feladat volt. Sötét, rengeteg apró részlet van rajta, tükröződött is. Ráadásul rengeteget kellett retusálni, a sok apró szőr és részlet elcsúszott.
Hegyi álganajtúró

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|