Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cs.g. Creative Commons License 2012-06-08 14:22:03 6936

ha ez alapján a három kép alapján vársz véleményt - bármifélét -, alighanem elmegy a akedved a fotózástól :)

fotózz sokat, minél többet, és nézegess neked tetsző képeket - ennyit tudok javasolni

 

szép fényeket!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2012-06-08 14:07:44 6935

Sziasztok! 

 

Véleményeket szeretnék kérni. Amatőr szinten fotózok, nem olyan régen. 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!