|
|
|
|
 |
Mr.V.
2012-07-03 14:38:20
|
176
|
ugyanebben a cipőben jártam. burkolták az előszobát este, másnap reggel meg mentem dolgozni, és repülni én se tudok. a burkoló azt mondta, hogy simán ráléphetek, de én azért ráfektettem egy deszkát, és azon kiballagtam. nem is mozdult ki semmi.
egy egész éjszakás kötés elvileg bőven elég |
|
A hozzászólás:
 |
svillamos
2012-06-06 23:44:04
|
168
|
Hali :-)
Megtudná valaki mondani (írni), hogy a frissen lerakott járólapra mennyi ideig nem lehet rálépni? ( A kérdés oka, hogy a konyhánkban szeretnénk új hidegburkolatot lerakatni, de a lakás bejárati ajtaja erre a helyiségre nyílik, így egy kicsit nehézkes lenne a közlekedés…) Mennyi időre kell szárnyakat bérelni? J
Köszi a választ előre is!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|