Keresés

Részletes keresés

Mr.V. Creative Commons License 2012-07-03 14:38:20 176

ugyanebben a cipőben jártam. burkolták az előszobát este, másnap reggel meg mentem dolgozni, és repülni én se tudok. a burkoló azt mondta, hogy simán ráléphetek, de én azért ráfektettem egy deszkát, és azon kiballagtam. nem is mozdult ki semmi.

egy egész éjszakás kötés elvileg bőven elég

A hozzászólás:
svillamos Creative Commons License 2012-06-06 23:44:04 168

Hali :-)

Megtudná valaki mondani (írni), hogy a frissen lerakott járólapra mennyi ideig nem lehet rálépni? ( A kérdés oka, hogy a konyhánkban szeretnénk új hidegburkolatot lerakatni, de a lakás bejárati ajtaja erre a helyiségre nyílik, így egy kicsit nehézkes lenne a közlekedés…) Mennyi időre kell szárnyakat bérelni? J

Köszi a választ előre is!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!