|
|
|
|
 |
monyesz
2012-06-06 16:56:28
|
521
|
Voltak ide berakva ilyen képek, nem láttad még ? |
|
A hozzászólás:
 |
homerx
2012-06-06 16:44:40
|
518
|
amire en hasznalni szeretnem az az, hogy az ilyesmi targyakrol fs-el tudjak osszerakni _mindenhol_ eles kepet ;)
 
|
|
Előzmény:
 |
homerx
2012-06-06 16:18:23
|
517
|
egyszer talan mar kerdeztem. szukseg van ilyen mennyisegu kep keszitesere? kb 1cm magas lehet ez a bogar, tehat ekkora dof-ot kell elerni a stackelessel. ez azt jelenti, hogy a 72 keppel kb 0.14mm-es dof/kep a maximum. azt megnezted mar, hogy ilyen nagyitasnal mekkora a dof a szerkezetednek?
en eppen most kiserletezgetek chdk+fs scriptekkel, de meg nagyon az elejen vagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|