Keresés

Részletes keresés

monyesz Creative Commons License 2012-06-06 16:56:28 521

Voltak ide berakva ilyen képek, nem láttad még ?

A hozzászólás:
homerx Creative Commons License 2012-06-06 16:44:40 518

amire en hasznalni szeretnem az az, hogy az ilyesmi targyakrol fs-el tudjak osszerakni _mindenhol_ eles kepet ;)

 

Előzmény:
homerx Creative Commons License 2012-06-06 16:18:23 517

egyszer talan mar kerdeztem. szukseg van ilyen mennyisegu kep keszitesere? kb 1cm magas lehet ez a bogar, tehat ekkora dof-ot kell elerni a stackelessel. ez azt jelenti, hogy a 72 keppel kb 0.14mm-es dof/kep a maximum. azt megnezted mar, hogy ilyen nagyitasnal mekkora a dof a szerkezetednek?

en eppen most kiserletezgetek chdk+fs scriptekkel, de meg nagyon az elejen vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!