|
|
|
|
 |
homerx
2012-06-06 16:18:23
|
517
|
egyszer talan mar kerdeztem. szukseg van ilyen mennyisegu kep keszitesere? kb 1cm magas lehet ez a bogar, tehat ekkora dof-ot kell elerni a stackelessel. ez azt jelenti, hogy a 72 keppel kb 0.14mm-es dof/kep a maximum. azt megnezted mar, hogy ilyen nagyitasnal mekkora a dof a szerkezetednek?
en eppen most kiserletezgetek chdk+fs scriptekkel, de meg nagyon az elejen vagyok. |
|
 |
Szalkó
2012-06-06 15:15:39
|
515
|
Studio Stack a G12-vel! :)
Hihetetlen! Fantasztikus! |
|
A hozzászólás:
 |
Seth2
2012-06-06 11:06:47
|
514
|
Pompás virágbogár 72 képből.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|