Keresés

Részletes keresés

Szabibx Creative Commons License 2012-06-26 13:46:54 213

Kívül tölgy,az tuti.Antikos mondta, tehát én rá hagyatkozom :)Minden segítséget szívesen veszek, tehát bármit látsz rajta írd le kérlek.Köszönöm!!

A hozzászólás:
gdzsozy Creative Commons License 2012-06-05 21:15:12 210

És biztos hogy tölgy a bútor?

Mert nem kizárt az sem hogy lécbetétes bútorlap van fúrnérozva.

 

és mielőtt jönne a felháborodás gyorsan közlöm hogy a lécbetétes bútorlap az nem forgácslap.

Előzmény:
killercat Creative Commons License 2012-06-05 13:00:25 209

Egyébként tölgy bútorok, és normál gazdasági helyzetben, sokkal többet érnek!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!