|
|
|
|
 |
gdzsozy
2012-06-05 21:15:12
|
210
|
És biztos hogy tölgy a bútor?
Mert nem kizárt az sem hogy lécbetétes bútorlap van fúrnérozva.
és mielőtt jönne a felháborodás gyorsan közlöm hogy a lécbetétes bútorlap az nem forgácslap. |
|
A hozzászólás:
 |
killercat
2012-06-05 13:00:25
|
209
|
Egyébként tölgy bútorok, és normál gazdasági helyzetben, sokkal többet érnek!!! |
|
Előzmény:
 |
gdzsozy
2012-05-30 23:06:25
|
207
|
Azért érdekelne hogy mihez képest lett megszabva ennyire a bútorok ára. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|