Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2012-06-06 12:24:23 19363

Persze! Kerestük és még most is nyitott szemmel járunk-kelünk a környéken. Volt minden, a környék körbejárása, plakátolás, az állatorvosokat nem kérdeztük, mert az ezen a környéken ki van zárva, hogy egy elveszett kisállatot valaki bevigyen az állatorvoshoz... ez sajnos egy ilyen környék! Az a másik macska is eltűnt aki "kicsalta". Volt itt a környéken egy szép kis kékesszürke britnek kinéző cica, viszonylag keveset lehetett látni, de aznap a feleségem szerint itt oldalgott és mintha hívogatta volna a cicáinkat.

 

Sajnos olyan mintha felszívódott volna, senki nem látta. Már tényleg csak annyit remélünk, hogy jól érzi magát és boldog...

 

Lizikén csak azt lehet észrevenni, hogy jobban bújik, de nem látszik rajta, hogy megviselte volna a dolog, elvan és "szétszeret" bennünket.

 

Egyenlőre nem lesz másik cica, én szeretném, de a feleségemet nagyon megviselte Frici elkóborlása és ezért még elzárkózik a gondolattól is, hogy egy másik kiscica költözzön hozzánk.

A hozzászólás:
AsianSpirit Creative Commons License 2012-06-05 11:05:17 19362

Ez igen, bár kicsit fura hozzáállás.  A környező állatorvosoknak jeleztétek hátha valaki beviszi oltásra vagy esetleg elütve sérültem megtalálta ilyesmi..Akkor most marad Lizike egyedül mert végre rendeletés szerűen működik vagy kap társat?

Előzmény:
Octi19 Creative Commons License 2012-05-23 13:19:29 19356

Sajnos semmi.... :-(

 

Már nem is reménykedem, csak abban, hogy jól érzi magát és nem bánta meg nagyon, hogy meglépett.

 

...és, hogy igazoljam a régi mondást, miszerint "minden rosszban van valami jó" Lizike azóta olyan szeretet gránát lett, mióta Frici elszökött, hogy szinte "szétszeret" minket. Azt nem tudom biztosan, hogy most minket kompenzál a bánat miatt, vagy magának kompenzál a magány miatt...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!