Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
benght Creative Commons License 2012-06-04 22:40:58 129

Ez a zivatar "házhoz jött", és otthonról ez a látómezőm, ehez kellett alkalmazkodnom. Ha így folytatódik a nyár, lesz még alkalom egyre jobbakat fotózni sajnos.   

Előzmény:
jupiter-8 Creative Commons License 2012-06-04 21:38:03 128

Szép az a villám. A kábeleket nem lehet "kikerülni" valami módon? Elrontják az amúgy jó témát. Itt a borulás megint csak kerülgeti a várost, de se eső, se villám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!