Keresés

Részletes keresés

mislenyi Creative Commons License 2012-06-13 22:39:37 213

Milyen méreg használ ellenük?Ma éjjel a szomszéd elfelejtette bezárni a tyúkólat, 14 db tojó bánta. 2 hét múlva hozzuk az előnevelteket, már előre félek.Aki tud, adjon tanácsot.Ceruza vastagságú fekete ürüléket már láttam, az autómon is nyomok vannak, azt hittem, macska.

A hozzászólás:
Babkó Creative Commons License 2012-06-04 14:45:22 211

Nálam azóta nyugi van.
A kert mögötti gazos részt teljesen kipucoltuk, így nappal nemigen merészkedhet a rohadék.
De éjjel is csend van, nincs nyoma hogy jönne :)))
Két madárfészek  is van a kert mögötti fákon, kotló madarakkal szerintem, nyest mellett ezek nem lennének.


Néamkacsám lassan megkotlik, már gyűjti a tojásokat, jó lenne ha nem borítaná fel a tojási ciklust a nyest.
 Abár  gácsér nagyon résen van, szinte engem se enged a tojásokhoz.

 

Előzmény:
Nicky2336 Creative Commons License 2012-06-01 21:09:20 210

ügyes nyest vadász vagy :D
nálunk megint garázdálkodot most a vakolatból szedet le egy darabot h bejusson.
de a hálon még nem jutott túl

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!