|
|
|
|
 |
berkaba
2012-06-04 21:16:56
|
167
|
Akkor ez sem jó megoldás sajnos :( mert akkor meg magasabb lesz, és a födémet nem terhelhetem meg ilyen mennyiségű betonnal. Mit lehet ilyen esetben tenni?
Köszi: berkaba |
|
A hozzászólás:
 |
bautest
2012-06-04 13:26:45
|
166
|
2 cm beton nagyon kevés lesz, el fog törni, még az esztrich-betonból is legalább 4cm-t érdemes húzni. |
|
Előzmény:
 |
berkaba
2012-06-03 15:56:04
|
165
|
Sziasztok!
Ez a kérdés engem is érdekelne, csak nálunk 5-6 cm eltérés van a helységek között. Hallottam egy lépésálló hungarocellről, hogy ezt tennék a burkolat alá, rá meg 2 cm betont húznának. Ennek mi a menete pontosan? Elbírja ez a rátett burkolatot, szekrényeket stb. Ez lehet alkalmazni 13mm-es szalagparketta alá is?
Köszi a válaszokat! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|