Keresés

Részletes keresés

berkaba Creative Commons License 2012-06-04 21:16:56 167

Akkor ez sem jó megoldás sajnos :( mert akkor meg magasabb lesz, és a födémet nem terhelhetem meg ilyen mennyiségű betonnal. Mit lehet ilyen esetben tenni?

 

Köszi: berkaba

A hozzászólás:
bautest Creative Commons License 2012-06-04 13:26:45 166

2 cm beton nagyon kevés lesz, el fog törni, még az esztrich-betonból is legalább 4cm-t érdemes húzni.

Előzmény:
berkaba Creative Commons License 2012-06-03 15:56:04 165

Sziasztok!

 

Ez a kérdés engem is érdekelne, csak nálunk 5-6 cm eltérés van a helységek között. Hallottam egy lépésálló hungarocellről, hogy ezt tennék a burkolat alá, rá meg 2 cm betont húznának. Ennek mi a menete pontosan? Elbírja ez a rátett burkolatot, szekrényeket stb. Ez lehet alkalmazni 13mm-es szalagparketta alá is?

 

Köszi a válaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!