Keresés

Részletes keresés

Babkó Creative Commons License 2012-06-09 20:33:24 212

Nálad mizu?


Nekem viszi a csalit megint 3 napja. Már kezdek ki lenni , hogy honnan vannak ennyien, állítólag magányosan járnak nem csapatban.

Pedig ez nekem már a harmadik .

Nem jött a tyúkokhoz, de a nyestpiszok a csalinál egyértelmű.
Néma kacsa tojóm megült,  nagyon nem hiányzik most a nyest.

Babkó Creative Commons License 2012-06-04 14:45:22 211

Nálam azóta nyugi van.
A kert mögötti gazos részt teljesen kipucoltuk, így nappal nemigen merészkedhet a rohadék.
De éjjel is csend van, nincs nyoma hogy jönne :)))
Két madárfészek  is van a kert mögötti fákon, kotló madarakkal szerintem, nyest mellett ezek nem lennének.


Néamkacsám lassan megkotlik, már gyűjti a tojásokat, jó lenne ha nem borítaná fel a tojási ciklust a nyest.
 Abár  gácsér nagyon résen van, szinte engem se enged a tojásokhoz.

 

A hozzászólás:
Nicky2336 Creative Commons License 2012-06-01 21:09:20 210

ügyes nyest vadász vagy :D
nálunk megint garázdálkodot most a vakolatból szedet le egy darabot h bejusson.
de a hálon még nem jutott túl

Előzmény:
Babkó Creative Commons License 2012-06-01 10:27:53 209

Nálam biztosan fogynak a nyestek. :))))

Én is röhejesnek tartom, hogy fogjam be csapdába és vigyem 4 faluval arrébb aztán ott engedjem el.
Talán emiatt szaporodnak így el.
Ilyen benzinárak mellet, nehogy már utaztassam is, másrészt, ahol elengedem ott megint csak kárt csinál valakinek.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!