Keresés

Részletes keresés

Nicky2336 Creative Commons License 2012-06-01 21:09:20 210

ügyes nyest vadász vagy :D
nálunk megint garázdálkodot most a vakolatból szedet le egy darabot h bejusson.
de a hálon még nem jutott túl

A hozzászólás:
Babkó Creative Commons License 2012-06-01 10:27:53 209

Nálam biztosan fogynak a nyestek. :))))

Én is röhejesnek tartom, hogy fogjam be csapdába és vigyem 4 faluval arrébb aztán ott engedjem el.
Talán emiatt szaporodnak így el.
Ilyen benzinárak mellet, nehogy már utaztassam is, másrészt, ahol elengedem ott megint csak kárt csinál valakinek.


Előzmény:
Nicky2336 Creative Commons License 2012-05-30 18:53:14 208

Hála istennek a hálon nem jutott túl,még megis sérülhetett mert a pala véres,este megy a csirkének kacsának libának a disco :) azóta nem tapasztaltunk semmit.
Habár ha tudnám kideríteném hol fészkel,aztán jajj lenne neki.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!