|
|
|
|
 |
Nicky2336
2012-06-01 21:09:20
|
210
|
ügyes nyest vadász vagy :D nálunk megint garázdálkodot most a vakolatból szedet le egy darabot h bejusson. de a hálon még nem jutott túl |
|
A hozzászólás:
 |
Babkó
2012-06-01 10:27:53
|
209
|
Nálam biztosan fogynak a nyestek. :))))
Én is röhejesnek tartom, hogy fogjam be csapdába és vigyem 4 faluval arrébb aztán ott engedjem el. Talán emiatt szaporodnak így el. Ilyen benzinárak mellet, nehogy már utaztassam is, másrészt, ahol elengedem ott megint csak kárt csinál valakinek.
|
|
Előzmény:
 |
Nicky2336
2012-05-30 18:53:14
|
208
|
Hála istennek a hálon nem jutott túl,még megis sérülhetett mert a pala véres,este megy a csirkének kacsának libának a disco :) azóta nem tapasztaltunk semmit. Habár ha tudnám kideríteném hol fészkel,aztán jajj lenne neki.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|