Keresés

Részletes keresés

Nicky2336 Creative Commons License 2012-05-30 18:53:14 208

Hála istennek a hálon nem jutott túl,még megis sérülhetett mert a pala véres,este megy a csirkének kacsának libának a disco :) azóta nem tapasztaltunk semmit.
Habár ha tudnám kideríteném hol fészkel,aztán jajj lenne neki.

 

A hozzászólás:
Babkó Creative Commons License 2012-05-29 20:43:10 207

Nálam a gyerek, pontosan a tyúkjait félti és nem a nyestet!

Együtt nevelgetjük, szedi be a tojást ,sőt vannak 4 hetes saját keltetésű csibék.
Én kinyírom a nyestet , és a gyerek is azon van , hogy itt nem lehet, főleg kutya mellett.
Igen vicces az egész, abár az enyim már nem óvodás.

Galambháló nem sokat fog érni, ismerősömnek 50 galambot nyírt ki egy éjszaka alatt. alul fölül be voltak hálózva
azt sem tudták, hogy jutott be, pedig bement a rohadék. A káruk felbecsülhetetlen :((((

 

Nálam is van egy tyúk, amit nem tudott megölni, már két támadást túl élt, a néma kacsákkal sem tud mit kezdeni. Elrepülnek, ha lemegy a veszély visszajönnek.

 

Ha a mérgezett húst beviszi a fészkébe ott ahányan vannak mindegyiknek rövid időn belül annyi..
Főleg most tavasszal fialnak, a csapda szerintem hosszú távon nem megoldás.

 

Előzmény:
Nicky2336 Creative Commons License 2012-05-29 20:24:42 205

kicsit vicces sztori igy a gyerek nézőpontja miatt,de bosszontó is,mert nincs az embernek annyi pénze,hogy minden nap új baromfit vegyen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!