Keresés

Részletes keresés

Babkó Creative Commons License 2012-05-29 20:43:10 207

Nálam a gyerek, pontosan a tyúkjait félti és nem a nyestet!

Együtt nevelgetjük, szedi be a tojást ,sőt vannak 4 hetes saját keltetésű csibék.
Én kinyírom a nyestet , és a gyerek is azon van , hogy itt nem lehet, főleg kutya mellett.
Igen vicces az egész, abár az enyim már nem óvodás.

Galambháló nem sokat fog érni, ismerősömnek 50 galambot nyírt ki egy éjszaka alatt. alul fölül be voltak hálózva
azt sem tudták, hogy jutott be, pedig bement a rohadék. A káruk felbecsülhetetlen :((((

 

Nálam is van egy tyúk, amit nem tudott megölni, már két támadást túl élt, a néma kacsákkal sem tud mit kezdeni. Elrepülnek, ha lemegy a veszély visszajönnek.

 

Ha a mérgezett húst beviszi a fészkébe ott ahányan vannak mindegyiknek rövid időn belül annyi..
Főleg most tavasszal fialnak, a csapda szerintem hosszú távon nem megoldás.

 

A hozzászólás:
Nicky2336 Creative Commons License 2012-05-29 20:24:42 205

kicsit vicces sztori igy a gyerek nézőpontja miatt,de bosszontó is,mert nincs az embernek annyi pénze,hogy minden nap új baromfit vegyen

Előzmény:
Her Pinkerton Creative Commons License 2012-05-29 10:37:02 203

Üdv mindenkinek!!

Ez mind szép és jó, csak 1 a baj hogy aki csak tudja megfogja a csapdával, örül ahogy én is mint majom a farkának, elviszem 4 faluval odébb, elengedem, még integettünk is neki a gyerekkel meg az asszonnyal, majd hazamegyünk és élnénk boldogan, de nem tudunk, mert amíg mi oda voltunk, a mi falunk határában elengedett egy másik polgár a családjával egy szintén befogott nyestet, ami aztán este elkezdte nálunk újfent a randarírozást. A vicc a dologban hogy ez a jószág már nem megy bele a csapdámba az Istennek se, akármit tehetek bele, rántotthústól a Milka csokiig. Szóval ismét csak nem kezelünk egy problémát mert ugye humánusak vagyunk, meg mit mond majd a gyerek az oviban hogy apu egy állat aki megöli a nyestet mert az megfojtott 21 kiskacsát 2 nap alatt. Még csak azt se akarom hogy mondja meg nekem valaki a megoldást, mert nagyon is jól tudom a megoldást. Erőt veszek magamon és megmarkolom a lapátnyelet és megyek ha lecsapódott a csapda........

CSak azért írtam ezeket mert olvasok mindenféle blogot hogy mit tegyünk a nyesttel ha már megfogtuk, közben meg ugye a nyestek nem fogynak....:)

 

Íme a miénk, a szerncsés akit még

elengedtünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!