|
|
|
|
 |
Nicky2336
2012-05-29 20:24:42
|
205
|
kicsit vicces sztori igy a gyerek nézőpontja miatt,de bosszontó is,mert nincs az embernek annyi pénze,hogy minden nap új baromfit vegyen |
|
A hozzászólás:
 |
Her Pinkerton
2012-05-29 10:37:02
|
203
|
Üdv mindenkinek!!
Ez mind szép és jó, csak 1 a baj hogy aki csak tudja megfogja a csapdával, örül ahogy én is mint majom a farkának, elviszem 4 faluval odébb, elengedem, még integettünk is neki a gyerekkel meg az asszonnyal, majd hazamegyünk és élnénk boldogan, de nem tudunk, mert amíg mi oda voltunk, a mi falunk határában elengedett egy másik polgár a családjával egy szintén befogott nyestet, ami aztán este elkezdte nálunk újfent a randarírozást. A vicc a dologban hogy ez a jószág már nem megy bele a csapdámba az Istennek se, akármit tehetek bele, rántotthústól a Milka csokiig. Szóval ismét csak nem kezelünk egy problémát mert ugye humánusak vagyunk, meg mit mond majd a gyerek az oviban hogy apu egy állat aki megöli a nyestet mert az megfojtott 21 kiskacsát 2 nap alatt. Még csak azt se akarom hogy mondja meg nekem valaki a megoldást, mert nagyon is jól tudom a megoldást. Erőt veszek magamon és megmarkolom a lapátnyelet és megyek ha lecsapódott a csapda........
CSak azért írtam ezeket mert olvasok mindenféle blogot hogy mit tegyünk a nyesttel ha már megfogtuk, közben meg ugye a nyestek nem fogynak....:)
Íme a miénk, a szerncsés akit még
elengedtünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|