|
|
|
|
 |
Octi19
2012-05-24 09:01:03
|
19358
|
:-/
ez nem volt vicces! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2012-05-23 17:43:44
|
19357
|
Hümmmm.... A végén még tiszta szerencse lesz, hogy elszökött.... |
|
Előzmény:
 |
Octi19
2012-05-23 13:19:29
|
19356
|
Sajnos semmi.... :-(
Már nem is reménykedem, csak abban, hogy jól érzi magát és nem bánta meg nagyon, hogy meglépett.
...és, hogy igazoljam a régi mondást, miszerint "minden rosszban van valami jó" Lizike azóta olyan szeretet gránát lett, mióta Frici elszökött, hogy szinte "szétszeret" minket. Azt nem tudom biztosan, hogy most minket kompenzál a bánat miatt, vagy magának kompenzál a magány miatt...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|