Keresés

Részletes keresés

Octi19 Creative Commons License 2012-05-24 09:01:03 19358

:-/

ez nem volt vicces!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2012-05-23 17:43:44 19357

Hümmmm....  A végén még tiszta szerencse lesz, hogy elszökött....

Előzmény:
Octi19 Creative Commons License 2012-05-23 13:19:29 19356

Sajnos semmi.... :-(

 

Már nem is reménykedem, csak abban, hogy jól érzi magát és nem bánta meg nagyon, hogy meglépett.

 

...és, hogy igazoljam a régi mondást, miszerint "minden rosszban van valami jó" Lizike azóta olyan szeretet gránát lett, mióta Frici elszökött, hogy szinte "szétszeret" minket. Azt nem tudom biztosan, hogy most minket kompenzál a bánat miatt, vagy magának kompenzál a magány miatt...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!