|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2012-06-01 00:34:09
|
8188
|
Azért van ember aki látta már felkelni a napot a nyári napfordulókor, csak kevés! :)))
Asszem megvan a helyszín amúgy. de még várom az ötleteket. |
|
 |
ikajli
2012-05-23 21:22:38
|
8185
|
Más irányból kell megközelíteni. Nem érdemes addig lefeküdni. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
joskabacsi
2012-05-23 16:17:23
|
8184
|
Na jó, de az a reggeli időpont amit írtál az valami állítólagos, szerintem nem létező,
csak homályos kocsmai történetekben felbukkanó dimenzió ...
:D |
|
Előzmény:
 |
c_pont_hu
2012-05-17 09:38:43
|
8179
|
Kár kihagyni, a következő 2117-ben lesz. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|