Keresés

Részletes keresés

c_pont_hu Creative Commons License 2012-06-01 00:34:09 8188

Azért van ember aki látta már felkelni a napot a nyári napfordulókor, csak kevés! :)))

Asszem megvan a helyszín amúgy. de még várom az ötleteket.

ikajli Creative Commons License 2012-05-23 21:22:38 8185

Más irányból kell megközelíteni. Nem érdemes addig lefeküdni. :-)

A hozzászólás:
joskabacsi Creative Commons License 2012-05-23 16:17:23 8184

Na jó, de az a reggeli időpont amit írtál az valami állítólagos, szerintem nem létező,

csak homályos kocsmai történetekben felbukkanó dimenzió ...

:D

Előzmény:
c_pont_hu Creative Commons License 2012-05-17 09:38:43 8179

Kár kihagyni, a következő 2117-ben lesz. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!