Keresés

Részletes keresés

AsianSpirit Creative Commons License 2012-06-05 11:05:17 19362

Ez igen, bár kicsit fura hozzáállás.  A környező állatorvosoknak jeleztétek hátha valaki beviszi oltásra vagy esetleg elütve sérültem megtalálta ilyesmi..Akkor most marad Lizike egyedül mert végre rendeletés szerűen működik vagy kap társat?

Törölt nick Creative Commons License 2012-05-23 17:43:44 19357

Hümmmm....  A végén még tiszta szerencse lesz, hogy elszökött....

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2012-05-23 13:19:29 19356

Sajnos semmi.... :-(

 

Már nem is reménykedem, csak abban, hogy jól érzi magát és nem bánta meg nagyon, hogy meglépett.

 

...és, hogy igazoljam a régi mondást, miszerint "minden rosszban van valami jó" Lizike azóta olyan szeretet gránát lett, mióta Frici elszökött, hogy szinte "szétszeret" minket. Azt nem tudom biztosan, hogy most minket kompenzál a bánat miatt, vagy magának kompenzál a magány miatt...

 

Előzmény:
oroshazicsaj Creative Commons License 2012-05-23 12:44:39 19355

Van már valami hír?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!