|
|
|
|
 |
AsianSpirit
2012-06-05 11:05:17
|
19362
|
Ez igen, bár kicsit fura hozzáállás. A környező állatorvosoknak jeleztétek hátha valaki beviszi oltásra vagy esetleg elütve sérültem megtalálta ilyesmi..Akkor most marad Lizike egyedül mert végre rendeletés szerűen működik vagy kap társat? |
|
 |
Törölt nick
2012-05-23 17:43:44
|
19357
|
Hümmmm.... A végén még tiszta szerencse lesz, hogy elszökött.... |
|
A hozzászólás:
 |
Octi19
2012-05-23 13:19:29
|
19356
|
Sajnos semmi.... :-(
Már nem is reménykedem, csak abban, hogy jól érzi magát és nem bánta meg nagyon, hogy meglépett.
...és, hogy igazoljam a régi mondást, miszerint "minden rosszban van valami jó" Lizike azóta olyan szeretet gránát lett, mióta Frici elszökött, hogy szinte "szétszeret" minket. Azt nem tudom biztosan, hogy most minket kompenzál a bánat miatt, vagy magának kompenzál a magány miatt...
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|