|
|
|
|
 |
Octi19
2012-05-23 13:19:29
|
19356
|
Sajnos semmi.... :-(
Már nem is reménykedem, csak abban, hogy jól érzi magát és nem bánta meg nagyon, hogy meglépett.
...és, hogy igazoljam a régi mondást, miszerint "minden rosszban van valami jó" Lizike azóta olyan szeretet gránát lett, mióta Frici elszökött, hogy szinte "szétszeret" minket. Azt nem tudom biztosan, hogy most minket kompenzál a bánat miatt, vagy magának kompenzál a magány miatt...
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
oroshazicsaj
2012-05-15 07:46:30
|
19354
|
Úristen!!!!!!!
Basszus! Plakátoljátok ki a képét, fára, hirdető oszlopra, netre tegyétek fel. Hátha valaki megtalálta, és visszaadja.
Nem elkeserítéss képp, de szerintem nem fog visszajönni magától, lehet hogy valaki már boldog új tulajdonosa, de történhetett vele rosszabb is.
Én sosem hagyom itt Kyrát egyedül a szúnyoghálónál, mindig úgy félek, nehogy valami baj legyen, mi földszinten lakunk, nehogy valaki kivágja a hálót, és elvigye a ciccet! Bár van rácsunk is előtte, de a kisörödg nem alszik.
Remélem megtaláljátok!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|