|
|
|
|
 |
Mr_Bell
2012-05-23 12:57:50
|
4179
|
E-mail ment... |
|
A hozzászólás:
 |
neuka
2012-05-21 17:20:42
|
4178
|
Üdv! Nekem van egy.Objektivhibás.Véletlenül ráléptem a szijra,lerántottam és elfedült az optika.Próbáltam
visszaállitani,de nem sikerült.Megy az AF,de a beállitás szakszervizt igényelne.Már öbb éve a szekrény alján
van.Olyan 4000 ! expó van benne.Mivel mérgemben rendeltem egy 9500-ast meg vettem egy Nikont nem
fglalkozom vele. 10 e FT-ra gondoltam,de mondj árat,ha sokallod. neufoto@citroail.hu |
|
Előzmény:
 |
Mr_Bell
2012-05-20 11:14:43
|
4177
|
Sziasztok!
Keresek használhatatlan, vagy roncs S7000-et.
Köszönet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|