|
|
|
|
 |
Vén Halász
2012-05-29 20:35:28
|
206
|
Úgy tűnik én megtaláltam nyest ellen az ellenszert, hogy ne mászkáljon a kocsik tetején. Vettem egy ezüst színű műanyag autótakaró ponyvát, jó nagy méretben ( Tesco) azzal beterítem a kocsit, azóta a közelébe sem megy, semmi nyomot nem találtam. Egy ponyva ára kb 2-3 ezer forint. A nagyobb biztonság miatt a kocsi alatt van egy zacskó kutyaszőr, de azt nem tudom, hogy használt e.
Így a kocsim biztonságban van, házi állataim pedig nincsenek, ez egy balatoni nyaraló. Viszont idén még nem láttam sakált, pedig etetem is. Nappal a varjúk ették meg a kaját, éjszaka meg nemigen hiányzott belőle, de még hosszú a nyár, majd kifigyelem. |
|
A hozzászólás:
 |
fullfitt
2012-05-20 21:21:17
|
199
|
Helló. Nekem belement a csapdába és elvittem a pi.. jó messzire! De jött helyette másik... Összeszarja a kocsim, lekaparta a motortérben a szigetelést, összekarmolta a az oldalsó ablaknál a műanyagot és az első lámpát. Mi az amit ajánlotok és bevált? Várok két napot és kilövöm a kis köcsögöt a fas.. francba! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|