Keresés

Részletes keresés

neuka Creative Commons License 2012-05-21 17:20:42 4178

Üdv! Nekem van egy.Objektivhibás.Véletlenül ráléptem a szijra,lerántottam és elfedült az optika.Próbáltam

visszaállitani,de nem sikerült.Megy az AF,de a beállitás szakszervizt igényelne.Már öbb éve a szekrény alján

van.Olyan 4000 ! expó van benne.Mivel mérgemben rendeltem egy 9500-ast meg  vettem egy Nikont nem

fglalkozom vele. 10 e FT-ra gondoltam,de mondj árat,ha sokallod. neufoto@citroail.hu

A hozzászólás:
Mr_Bell Creative Commons License 2012-05-20 11:14:43 4177

Sziasztok!

Keresek használhatatlan, vagy roncs S7000-et.

Köszönet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!