Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tomcat#01 Creative Commons License 2012-05-17 21:51:16 6922

Egyetlen baj csak az volt (fotós szemszögből), hogy az a tipikus holland, ködös-párás-felhős idő volt. Napsütésben biztos szebb lett volna.

Előzmény:
greeny manó Creative Commons License 2012-05-16 19:25:57 6919

Gyönyörűek!

Egyszer láttam a tévében, ahogyan aratták Hollandiában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!