|
|
|
|
 |
c_pont_hu
2012-05-17 09:38:43
|
8179
|
Kár kihagyni, a következő 2117-ben lesz. :( |
|
A hozzászólás:
 |
c_pont_hu
2012-05-17 09:34:12
|
8178
|
Van ötlete valakinek, hogy az 55 fokon kelő napot honnan lehetne szépen fotografálni (alacsony horizont, lehetőleg nem ipari tájelemekkel)?
Jún 6-án Vénusz áthaladás lesz, a Nap szeplősen (a Vénusz) kel fel 4:57-kor, a jelenség 6:55-ig tart (Pécsre vonatkoztatva).
Van saját ötltem is de nem annyira tetszik. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|