|
|
|
|
 |
Babkó
2012-05-21 11:49:24
|
200
|
Gyepmestertelep-"nem tudnak róla..mármint, hogy adniuk kellene csapdát. Elvileg nekik kéne kihelyezni is , és befogni -ugyanis az Ő feladatuk, ha jelzed feléjük. |
|
A hozzászólás:
 |
FIESTA 73
2012-05-16 18:54:41
|
197
|
Segítséget kérnék! Nyestcsapda érdekelne. Valaki írta, lehet bérelni gyepmestertől én megkérdeztem: nem tudnak róla. Valami BP.-i cím kellene, ahol meg lehete vásárolni. Segítséget előre is köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|