Keresés

Részletes keresés

Babkó Creative Commons License 2012-05-21 11:49:24 200

Gyepmestertelep-"nem tudnak róla..mármint, hogy adniuk kellene  csapdát.
Elvileg nekik kéne kihelyezni is , és befogni -ugyanis az Ő feladatuk, ha jelzed feléjük.

A hozzászólás:
FIESTA 73 Creative Commons License 2012-05-16 18:54:41 197

Segítséget kérnék! Nyestcsapda érdekelne. Valaki írta, lehet bérelni gyepmestertől én megkérdeztem: nem tudnak róla. Valami BP.-i cím kellene, ahol meg lehete vásárolni. Segítséget előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!