|
|
|
|
 |
spiroa
2012-08-02 00:30:00
|
4181
|
ahogy az alattam lévő úr írta a mikrokapcsoló a hibás :)azért mosoly arc mert ennyire egyszerű én 2x is "javitattam " szakszervizben erre a hibára amit gépház cserével oldottak meg. több hetes sok sok 10e ft ért !!!mignem ITT egy baráti fótumozó segitett :) ezek után (2000 ft volt a kiiktatás ára)már több éve vígan működik ...tehát a kártya ajtó !!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
neuka
2012-05-16 11:10:10
|
4175
|
Szia! Lehet,hogy hiába töltötted fel az aksikat,már nem tudja leadni az expozicióhoz megfelő energiát.
mivel a legnagyobb fogyasztó a fókuszmotor ezért a gép kikapcsol. Érdemes megpróbálni rendes elemmel,
ha elmúlik a hiba akkor egyértelmü volt a baj.Meg érdemes megtisztitani az elemtartó érintkezőit. Nekem is
csinálta ezt,csak nem a 7000-es hanem a 9500-as. |
|
Előzmény:
 |
jmjo
2012-05-13 20:04:57
|
4174
|
Sziasztok!
Sok eves hasznalat utan sajnos valami baja lett a gepemnek :(
A jelenseg:
bekapcsolas utan nincs kep a kijelzon, nem reagal semmire (zoom, expo, stb). PAr nappal ezelott elkezdte jatszani, hogy bekapcsoltam, majd egybol kikapcsolt. Lattam, hogy villogott a kijelzon az aksi.. feltoltottem es ezek utan semmi..
Szerintetek mi lehet a baja? Kepeket vissza tudom nezni, beallitani is lehet a menuben.(kijelzoje ok)
Elore is koszi a valaszokat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|