|
|
|
|
 |
nozomi99
2012-05-15 18:54:16
|
7344
|
Ötletem nincs, hogy hol próbálkozzak. Nyomtattam hirdetéseket, azokat próbálom kiszórni itt a környéken.
Mindent megköszönök, mert lassan az akiták miatt nem maradhatnak. Ma reggel volt az első komolyabb zördülés. A kisebbik akita jóindulatuan játszani próbált az egyik kicsivel. A mama, mint egy oroszlán rontott neki. Még szerencse, hogy egyiknek sem történt semmi baja. |
|
A hozzászólás:
 |
PanniF1
2012-05-15 18:45:21
|
7343
|
Hali!
Sajnos segíteni én sem tudok. Már van itthon két "öreglány". :-))
Facebook....? Feldobjuk? |
|
Előzmény:
 |
nozomi99
2012-05-15 18:31:04
|
7342
|
Köszönöm a jókivánságokat! Kissé elkeseritettél, mert tényleg nagyon nincs érdeklődő, még így sem, hogy láthatóan kicsit különlegesek lesznek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|