Keresés

Részletes keresés

nozomi99 Creative Commons License 2012-05-15 18:54:16 7344

Ötletem nincs, hogy hol próbálkozzak. Nyomtattam hirdetéseket, azokat próbálom kiszórni itt a környéken.

 

Mindent megköszönök, mert lassan az akiták miatt nem maradhatnak. Ma reggel volt az első komolyabb zördülés. A kisebbik akita jóindulatuan játszani próbált az egyik kicsivel. A mama, mint egy oroszlán rontott neki. Még szerencse, hogy egyiknek sem történt semmi baja.

A hozzászólás:
PanniF1 Creative Commons License 2012-05-15 18:45:21 7343

Hali!

Sajnos segíteni én sem tudok. Már van itthon két "öreglány". :-))

 

Facebook....? Feldobjuk?

Előzmény:
nozomi99 Creative Commons License 2012-05-15 18:31:04 7342

Köszönöm a jókivánságokat! Kissé elkeseritettél, mert tényleg nagyon nincs érdeklődő, még így sem, hogy láthatóan kicsit különlegesek lesznek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!