|
|
|
|
 |
PanniF1
2012-05-15 18:45:21
|
7343
|
Hali!
Sajnos segíteni én sem tudok. Már van itthon két "öreglány". :-))
Facebook....? Feldobjuk? |
|
A hozzászólás:
 |
nozomi99
2012-05-15 18:31:04
|
7342
|
Köszönöm a jókivánságokat! Kissé elkeseritettél, mert tényleg nagyon nincs érdeklődő, még így sem, hogy láthatóan kicsit különlegesek lesznek. |
|
Előzmény:
 |
Lúd Ludmilla
2012-05-12 19:00:40
|
7339
|
Sziasztok!!!
NOZOMI99!!!
Nemes cselekedet a befogadás és nagyon szép az anyacicuka!!! Látom kék vér is csörgedezik benne! És azt is látom jó anya!!!
A picik csodálatosak,nekem 6 cicám van...szurkolok,hogy legyen gazdikájuk!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|