Keresés

Részletes keresés

oroshazicsaj Creative Commons License 2012-05-15 07:46:30 19354

Úristen!!!!!!!

 

Basszus! Plakátoljátok ki a képét, fára, hirdető oszlopra, netre tegyétek fel. Hátha valaki megtalálta, és visszaadja.

 

Nem elkeserítéss képp, de szerintem nem fog visszajönni magától, lehet hogy valaki már boldog új tulajdonosa, de történhetett vele rosszabb is.

 

Én sosem hagyom itt Kyrát egyedül a szúnyoghálónál, mindig úgy félek, nehogy valami baj legyen, mi földszinten lakunk, nehogy valaki kivágja a hálót, és elvigye a ciccet! Bár van rácsunk is előtte, de a kisörödg nem alszik.

 

Remélem megtaláljátok!

 

A hozzászólás:
Octi19 Creative Commons License 2012-05-14 18:50:02 19353

Sajnos szombaton reggel Frici kiszökött az ablakon, kibontotta a szúnyoghálót és elkóborolt, azóta se híre, se hamva... :-( Vártuk egész nap, másnap reggel is amikor megszokott etetés idő volt, de semmi, semmi nyom, a környékbeli macskák sem nyugtalanok, szerintem nem a közelben van az a csirkefogó....

 

Van valakinek tapasztalata, hogy mennyi ideig lehet reménykedni, hogy még vissza jön, vagy hogy ilyenkor milyen messzire szoktak kóborolni?

 

Lizike is kimászott az ablakon, de ő vagy nem akart, vagy nem mert leugrani a párkányról (kb 130cm) Ő ott üldögélt a párkányon amikor a feleségem észrevette.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!