Keresés

Részletes keresés

beetee Creative Commons License 2012-05-16 11:28:19 4176

Nekem is volt ilyen baja. Van egy mikrokapcsoló a kártyatartó ajtajánál, ha elromlik az is ezt okozhatja, de van még egy kütyü, ami szintén.

Én mindkettőt kicseréltettem anno. (tavaly-tavalyelőtt) 10 ezerért csinálta egy technikus Óbudán. Ha kell a címe, írj.

neuka Creative Commons License 2012-05-16 11:10:10 4175

Szia! Lehet,hogy hiába töltötted fel az aksikat,már nem tudja leadni az expozicióhoz megfelő energiát.

mivel a legnagyobb fogyasztó a fókuszmotor ezért a gép kikapcsol. Érdemes megpróbálni rendes elemmel,

ha elmúlik a hiba akkor egyértelmü volt a baj.Meg érdemes megtisztitani az elemtartó érintkezőit. Nekem is

csinálta ezt,csak nem a 7000-es hanem a 9500-as.

A hozzászólás:
jmjo Creative Commons License 2012-05-13 20:04:57 4174

Sziasztok!

 

Sok eves hasznalat utan sajnos valami baja lett a gepemnek :(

A jelenseg:

bekapcsolas utan nincs kep a kijelzon, nem reagal semmire (zoom, expo, stb). PAr nappal ezelott elkezdte jatszani, hogy bekapcsoltam, majd egybol kikapcsolt. Lattam, hogy villogott a kijelzon az aksi.. feltoltottem es ezek utan semmi..

Szerintetek mi lehet a baja? Kepeket vissza tudom nezni, beallitani is lehet a menuben.(kijelzoje ok)

Elore is koszi a valaszokat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!