|
|
|
|
 |
Szalkó
2012-05-15 09:34:51
|
506
|
Látszik rajta, ez valóban profi cucc. Egy ilyen beszerzését most nem engedhetem meg magamnak. :( |
|
A hozzászólás:
 |
Kirtapp
2012-05-13 19:32:08
|
503
|
Köszönöm szépen! Jól esik az elismerés!
A csigalégy már korán, Napkeltekor is elég izgága volt, röpködött fűszálról-fűszálra, semmi esélyét nem láttam annak, hogy le tudjam fotózni, de végül megült egyhelyben, és 6 képet sikerült róla készíteni. Utána ment is tovább! :-) Sajnáltam, hogy csak ennyit sikerült róla készítenem, de egy ismerősöm azt mondta, hogy neki pont így tetszik, szóval azóta nem bánom annyira a dolgot.
más:
Eladásra kínálnám asahi pentax auto bellows harmónikakihuzatomat! m42-es csatlakozós. Eladás oka: a pentaconomat lerövidítettem, így már az is mobilis, és kell a pénz is. Hibája nincs, nagyon profi a cucc. Csere érdekel versenybiciklire. :-)

|
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2012-05-13 17:20:05
|
502
|
Ezek mind terepi képek. Gyönyörűek. Gratulálok! :)
Ez a technika tökéletes!
A csigalégy 6 felvételt engedett, vagy így akartad? Egy hagyományos hatású sorozatkép! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|