Keresés

Részletes keresés

Kirtapp Creative Commons License 2012-05-13 19:32:08 503

Köszönöm szépen! Jól esik az elismerés!

A csigalégy már korán, Napkeltekor is elég izgága volt, röpködött fűszálról-fűszálra, semmi esélyét nem láttam annak, hogy le tudjam fotózni, de végül megült egyhelyben, és 6 képet sikerült róla készíteni. Utána ment is tovább! :-) Sajnáltam, hogy csak ennyit sikerült róla készítenem, de egy ismerősöm azt mondta, hogy neki pont így tetszik, szóval azóta nem bánom annyira a dolgot.

 

más:

Eladásra kínálnám asahi pentax auto bellows harmónikakihuzatomat! m42-es csatlakozós. Eladás oka: a pentaconomat lerövidítettem, így már az is mobilis, és kell a pénz is. Hibája nincs, nagyon profi a cucc. Csere érdekel versenybiciklire. :-)

 

 

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2012-05-13 17:20:05 502

Ezek mind terepi képek. Gyönyörűek. Gratulálok! :)

Ez a technika tökéletes!

A csigalégy 6 felvételt engedett, vagy így akartad? Egy hagyományos hatású sorozatkép! :)

Előzmény:
Kirtapp Creative Commons License 2012-05-13 16:03:15 501

Köszi!

 

 

rablólégy

http://www.flickr.com/photos/patrikkatona/7152742377/in/photostream

 

 

 

kaparódarázs

http://www.flickr.com/photos/patrikkatona/7159568800/in/photostream

 

 

Szőrös pattanó

http://www.flickr.com/photos/patrikkatona/7166097898/in/photostream/

 

 

Hengeres szalmacincér

http://www.flickr.com/photos/patrikkatona/7172901648/in/photostream/

 

 

Csigalégy

http://www.flickr.com/photos/patrikkatona/7182112322/in/photostream/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!