Köszönöm szépen! Jól esik az elismerés!
A csigalégy már korán, Napkeltekor is elég izgága volt, röpködött fűszálról-fűszálra, semmi esélyét nem láttam annak, hogy le tudjam fotózni, de végül megült egyhelyben, és 6 képet sikerült róla készíteni. Utána ment is tovább! :-) Sajnáltam, hogy csak ennyit sikerült róla készítenem, de egy ismerősöm azt mondta, hogy neki pont így tetszik, szóval azóta nem bánom annyira a dolgot.
más:
Eladásra kínálnám asahi pentax auto bellows harmónikakihuzatomat! m42-es csatlakozós. Eladás oka: a pentaconomat lerövidítettem, így már az is mobilis, és kell a pénz is. Hibája nincs, nagyon profi a cucc. Csere érdekel versenybiciklire. :-)

|