Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Anyám az Creative Commons License 2012-05-13 12:01:19 24636

Szerintem eddig is kellett hozzá.

Előzmény:
tfoto Creative Commons License 2012-05-12 10:31:31 24634

Üdvözletem! Olyan kérdésem lenne, hogy egyéni vállalkozóként rendezvény és portfólió, illetve reklámfényképezéssel foglalkozok. Megváltozott a jogszabályt illetően a kötelező képesítés? Újonnan kell hozzá? Sehol nem találom az ide vonatkozó passzusokat. Előre is köszönöm a választ

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!