|
|
|
|
 |
jeriko2
2012-07-08 10:53:43
|
762
|
Szia! Mivel csináltad ezt a világítást, illetve meg vagy elégedve a fényével?
Esetleg erről valakinak van tapasztalata? Fénycsövet szeretnék kiváltani vele, nem tudom alkalmas-e rá. |
|
 |
Teaway
2012-06-25 18:48:46
|
761
|
Az árnyékoló az milyen anyagból van? |
|
A hozzászólás:
 |
Barebow.
2012-05-12 22:18:30
|
760
|
Sziasztok!
Most készültem el a Led világítással a teraszra. Nem mondom volt vele egy kis "cumi", de végül összejött. :-) Íme a végeredmény:
(sajnos a képek nem élesek, ez a gép hiányossága és az állvány hiány - főleg)
 
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|