Keresés

Részletes keresés

jeriko2 Creative Commons License 2012-07-08 10:53:43 762

Szia! Mivel csináltad ezt a világítást, illetve meg vagy elégedve a fényével?

Esetleg erről valakinak van tapasztalata? Fénycsövet szeretnék kiváltani vele, nem tudom alkalmas-e rá.

Teaway Creative Commons License 2012-06-25 18:48:46 761

Az árnyékoló az milyen anyagból van?

A hozzászólás:
Barebow. Creative Commons License 2012-05-12 22:18:30 760

Sziasztok!

 

Most készültem el a Led világítással a teraszra. Nem mondom volt vele egy kis "cumi", de végül összejött. :-) Íme a végeredmény:

(sajnos a képek nem élesek, ez a gép hiányossága és az állvány hiány - főleg)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!