Keresés

Részletes keresés

nozomi99 Creative Commons License 2012-05-15 18:31:04 7342

Köszönöm a jókivánságokat! Kissé elkeseritettél, mert tényleg nagyon nincs érdeklődő, még így sem, hogy láthatóan kicsit különlegesek lesznek.

A hozzászólás:
Lúd Ludmilla Creative Commons License 2012-05-12 19:00:40 7339

Sziasztok!!!

 

NOZOMI99!!!

Nemes cselekedet a befogadás és nagyon szép az anyacicuka!!! Látom kék vér is csörgedezik benne! És azt is látom jó anya!!!

A picik csodálatosak,nekem 6 cicám van...szurkolok,hogy legyen gazdikájuk!!!

Előzmény:
nozomi99 Creative Commons License 2012-05-12 16:13:12 7338

Sziasztok,

Januárban befogadtam egy gyönyörű cicalányt pocakosan. 3 kicsi született. Ha hallottatok valakit, aki keres kiscicát ajánljátok őket. Segitségeteket köszönöm.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!