Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zorka_ Creative Commons License 2012-05-10 14:52:35 747

Nagyon helyesek:)

Nálunk is hasonlóan zajlott tavaly a kihelyezés. Este már a teraszon ült a sünikénk, és várta a vacsorát :D

Azóta is itt lakik a kertben, vettünk neki egy jó kis házat, néha kap egy kis finomságot, de alapvetően önellátó lett.

Előzmény:
Thor Creative Commons License 2012-05-10 14:32:19 746

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!