Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kroy Prince Creative Commons License 2012-05-09 13:50:43 12665

Nagyon köszönöm a segítséget.

A 8-as verzió hibájára gondoltam először én is, majd telepítettem a 7-est, de az sem jó.

Viszont a 6-os tökéletes, már ki is próbáltam.

Nem is tudom mi lenne a Fórum és a segítőkész fórumozók nélkül?

 

Örök hálám és megegyszer kösz.

 

Szép napot.

 

Üdv.:

 

Kroy

Előzmény:
laleeeee Creative Commons License 2012-05-08 21:10:30 12664

az 1.8-as verzió sz@rul van becrackelve,nekem is licenszhibát ír ki ha feltöltöm a netre

 

használd ezt(1.6)   ez biztos hogy jó :

http://dl.dropbox.com/u/2525020/PanotourPro_win32.zip

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!