Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kezsu Creative Commons License 2012-05-08 22:01:45 52

Itt az egyik cikben olvastam, hogy 300ft/négyzetméter kártérítést fizet az áramszolgáltató.

Havonta, vagy naponta fizet ennyit? Vagy mikor mászkálni akar az udvaron?

Előzmény:
jó hír Creative Commons License 2011-12-01 10:45:16 41

engem is érdekel..

 

ezeket találtam:http://ingatlan.net/magazin/2010/05/vezetekjog-ertektelenne-valhat-ingatlanunk-az-aramszolgaltatok-miatt/

 

http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/mit_er_az_ingatlan_ha_vezetekjoggal_terhelt_-_panaszkodnak_a_gonyui_tulajdonosok/2166009/

 

http://www.eon-energiaszolgaltato.com/index_eiroda.php?menu=2110378

 

http://www.eon-energiaszolgaltato.com/index_eiroda.php?menu=2110378

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!