Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
stuksza Creative Commons License 2012-05-07 22:12:30 6915

Köszi, hogy felnyitottátok a szemem, de a kép annyira megtetszet, hogy már nem olvastam visszafele :-)

Előzmény:
Zolinka Creative Commons License 2012-05-05 18:49:10 6914

Köszi. Nagyából igen. 30sec záridő volt, állvány volt, távirányítóként a canon gyári legolcsóbb távkioldóját raktam "b" záridős állásba.

A gépet pedig sorozatfelvételre. Így amikor készen lett egy kép, egyből indította a következőt.

 

A program tényleg itt van kicsit lejjebb az oldalon. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!