Keresés

Részletes keresés

kályhab Creative Commons License 2012-05-09 09:43:30 1513

Üdv!

 

Egy fénykép sokat segíthetne.

A hozzászólás:
Gyulus111 Creative Commons License 2012-05-07 19:31:34 1512

Helló!

Vidd el az enyémet a szemét maradhat!

Előzmény:
kályhab Creative Commons License 2012-05-07 17:15:18 1511

Üdv mindenkinek!

 

Bontott,vagy lábon álló kályhát vásárolnék.Ha én bontom,sittet,szemetet elszállítom.

Gyors,pontos munkavégzés.Hívjon bizalommal.

 

Müller József   06-30-893-19-68

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!