Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
benght Creative Commons License 2012-05-06 22:12:16 124

Ajánlom, legközelebb inkább 35-ös vagy rövidebb fókuszú obit használj, nagyobb a leképezhető égterület. 

Előzmény:
Pityu... Creative Commons License 2012-05-06 21:23:52 122

Az álványom nem egy olcsó műanyag álvány,csak én nem fényképeztem még sosem villámot,amúgy egy sigma 50mm f/2.8 ex dg macro bijektív  volt a gépen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!