Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2012-05-06 16:28:54 121

Ez aranyos:-)

Előzmény:
benght Creative Commons License 2012-05-06 16:05:22 119

Persze, aki tud, az tud.

De tőlem már kérdezték, miért nem sikerült lefotózniuk a villámot? Visszakérdeztem, hova állították az expozíciós időt?

Válasz: hát ahova kell, az exp. idő beállító gombon 125-nél ott a villám jel, el sem lehet téveszteni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!