|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
jupiter-8
2012-05-06 16:28:43
|
120
|
Sajnos szokszor tapasztalom, hogy az emberek megveszik a DSLR gépet aztán full auto módban tolják, mert akkor biztosan "jó lesz a kép". A villámfotózás ráadásul egy speciális területe a fényképezésnek, ami minimális tanulást feltétlenül igényel.
Valamelyik celeb fotós mondta: "P" módban használja a gépét, mert az a Profi program.
Bájos dolgok ezek.
Itt Miskolcon csak kerülgetnek a viharok, de érdemleges felvételt még nem sikerült készíteni. |
|
Előzmény:
 |
benght
2012-05-06 16:05:22
|
119
|
Persze, aki tud, az tud.
De tőlem már kérdezték, miért nem sikerült lefotózniuk a villámot? Visszakérdeztem, hova állították az expozíciós időt?
Válasz: hát ahova kell, az exp. idő beállító gombon 125-nél ott a villám jel, el sem lehet téveszteni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|