Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jupiter-8 Creative Commons License 2012-05-06 16:28:43 120

Sajnos szokszor tapasztalom, hogy az emberek megveszik a DSLR gépet aztán full auto módban tolják, mert akkor biztosan "jó lesz a kép". A villámfotózás ráadásul egy speciális területe a fényképezésnek, ami minimális tanulást feltétlenül igényel.

Valamelyik celeb fotós mondta: "P" módban használja a gépét, mert az a Profi program.

Bájos dolgok ezek.

Itt Miskolcon csak kerülgetnek a viharok, de érdemleges felvételt még nem sikerült készíteni.

Előzmény:
benght Creative Commons License 2012-05-06 16:05:22 119

Persze, aki tud, az tud.

De tőlem már kérdezték, miért nem sikerült lefotózniuk a villámot? Visszakérdeztem, hova állították az expozíciós időt?

Válasz: hát ahova kell, az exp. idő beállító gombon 125-nél ott a villám jel, el sem lehet téveszteni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!