Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2012-05-05 23:15:24 114

Mint a képen is látszik, pont középre esett a kábel, az AF meg arra állt be...

Keress a gépeden manuális fókuszállítási lehetőséget, az a biztos.

Előzmény:
Pityu... Creative Commons License 2012-05-05 21:50:05 111

Én is álványról próbáltam azzal semmi gond,a gépem amúgy egy canon 1100d,csak az élességel volt gond

 

itt a kép amit csináltam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!