|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
BSzTom
2012-05-05 15:27:01
|
1509
|
:)
Szerintem a dupla kályha egyik fele szerepel a képen (nem látod?!), a másik fele pedig még szűz, azaz soha nem lett felépítve ezért vagy azért, mindenesetre megvan és talán lehet vinni azt is ezért az árért.
Nyilván azért lett így kihangsúlyozva, mert az össze nem épített fele nem szerepel a képen. Tetszik érteni? :))))
B-Sz T
Kandalló | Cserépkályha | Kemence |
|
Előzmény:
 |
Kályháskristóf
2012-04-06 17:00:21
|
1504
|
Segítek. Központi fűtés beszerelése miatt feleslegessé vált 2db cserépkályha. A sötétebbik irányára 55.000Ft, a világosabb csempéjű cserépkályha irányára pedig 65.000Ft. A két kályha lebontása a vevő feladata. Megtekinthető Győr-Moson-Sopron megyében Écsen. Az összeépítést nem értem. Képeket kérünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|