Keresés

Részletes keresés

Sihuhu Creative Commons License 2012-05-08 10:00:53 188

Ha korábban biztosan megfogták csapdával, akkor ez másik nyest lehet.

A hozzászólás:
Vén Halász Creative Commons License 2012-05-04 20:28:54 187

A nyestünk újra beköszönt.

 

Most a hosszú hétvégén éjszakára is a Balatonon voltunk, reggelre a lábnyomok fel a motorháztetőn, a tetőlemezen szart egy adagot, majd a hátsó szélvédőnél lemászott.  A szép sáros lábnyomai kitünően láthatóak, jó nagy tappancsa volt.  Nappal lemostam a nyomokat, másnap éjjel ugyanaz megismétlődött. Egy zacskó kutyaszőr volt a kocsi alatt. Mint mindíg, most sem rágott meg semmit. szerencsére.

 

Úgy látszik békésen együtt élünk a nyestünkkel, pedig sakálok is vannak, de a nyestet ez nem zavarja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!