|
|
|
|
 |
Sihuhu
2012-05-08 10:00:53
|
188
|
Ha korábban biztosan megfogták csapdával, akkor ez másik nyest lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
Vén Halász
2012-05-04 20:28:54
|
187
|
A nyestünk újra beköszönt.
Most a hosszú hétvégén éjszakára is a Balatonon voltunk, reggelre a lábnyomok fel a motorháztetőn, a tetőlemezen szart egy adagot, majd a hátsó szélvédőnél lemászott. A szép sáros lábnyomai kitünően láthatóak, jó nagy tappancsa volt. Nappal lemostam a nyomokat, másnap éjjel ugyanaz megismétlődött. Egy zacskó kutyaszőr volt a kocsi alatt. Mint mindíg, most sem rágott meg semmit. szerencsére.
Úgy látszik békésen együtt élünk a nyestünkkel, pedig sakálok is vannak, de a nyestet ez nem zavarja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|