Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2012-05-03 21:40:17 24632

Gratulálok Edina! Elmenni biztosan nem tudok, de azért nagyon várom a kiállításról, a képekről, a megnyitóról egy kis anyagot. :-)

Előzmény:
k.edina Creative Commons License 2012-05-03 19:15:40 24630

Szeretettel várok mindemkit a kiállításra.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!