Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Anyám az Creative Commons License 2012-05-02 14:42:39 24628

Márk Kettővel tudok szolgálni, de gondolom nem véletlenül kéne 4-es, mind1, gondoltam szólok hátha :)

Előzmény:
NewScarlett Creative Commons License 2012-05-02 11:11:08 24627

Sziasztok!

 

Ismertek valakit Bcsabán, vagy a környéken, akinek van Canon 1D M IV váza? Szeretnék valamit összehasonlítani az enyámmel....

 

 

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!